Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, balkonem typu loggia, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Niepodległości ( ul. Księżnej Zofii). Lokal w dobrym stanie technicznym. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Okna PCV. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD lodówkę, kuchenkę gazową, zmywarkę oraz pralkę. Pokoje umeblowane ( całe wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje).
Do lokalu przynależy piwnica
Klatka schodowa czysta, zadbana zabezpieczona domofonem. Atrakcyjna lokalizacja.

Opłaty:
Czynsz najmu: 1500 zł miesięcznie
Czynsz do wspólnoty- 430 zł miesięcznie (zawarte w nim: ogrzewanie, ciepła woda, gaz, fundusz remontowy)
Kaucja zwrotna- 2000 zł
prowizja biura: 1500 zł /jednorazowo

Do zamieszkania natychmiast!

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Piwnica: Tak
  • Internet: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu