Ustka, ul. Wczasowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 100 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, balkonem, oddzielną łazienką ( wanna) oraz wc, usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Wczasowej w Ustce. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal do wynajmu całorocznego bez konieczności zwalniania na sezon.

Opłaty: Czynsz najmu 1100 zł miesięcznie, czynsz do wspólnoty 270 zł, kaucja zwrotna 1400 zł jednorazowo, prowizja biura 1100 zł brutto jednorazowo, media ( prąd, gaz) wg zużycia.

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu