Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 200 PLN
Powierzchnia
38,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Dwupokojowe mieszkanie w budynku z windą z 2020 roku ( ul. Dywizjonów 303), składające się z salonu z aneksem kuchennym ( wyjście na balkon), sypialni, łazienki z wc ( kabina prysznicowa). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Kuchnia umeblowana wyposażona w lodówkę i piekarnik. Salon i sypialnia nieumeblowane, do własnej aranżacji ( możliwość uzgodnienia z wynajmującym częściowego doposażenia). W łazience wynajmujący przewidział pralkę ( do uzgodnienia).
Opłaty : Czynsz najmu 1200 zł miesięcznie, czynsz do wspólnoty 260 zł w okresie letnim , w okresie zimowym nieznacznie wzrośnie ( dodatkowa opłata za ogrzewanie +/- 100 zł), media wg. zużycia. Kaucja zwrotna 1500 zł ( jednorazowo), prowizja biura 1200 zł brutto ( jednorazowo).

Dostepne od 1.10.2020

  • Liczba balkonów: 1
  • : Loggia
  • Winda: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu