Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 100 PLN
Powierzchnia
26,40 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią oraz balkonem, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Zatorze (ul. Banacha). Lokal po remoncie- umeblowany. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

OPŁATY / WARUNKI :
- czynsz najmu stały: 1100 zł/ msc.,
- czynsz eksploatacyjny (uzależniony od zużycia wody, liczby osób, eksploatacji centralnego ogrzewania - 300 - 400 zł. / msc.
- media ( wg. zużycia)
- kaucja zwrotna: 1500 zł. (jednorazowo),
- prowizja biura 1300 zł brutto ( jednorazowo).
- opłata notarialna - 340 zł.
- mieszkanie dostępne od zaraz.
- oferta wyłącznie dla osób pracujących.
- preferowany najem długoterminowy.

W przypadku oferty najmu tego mieszkania, nie odpowiadamy na wiadomości tekstowe, w razie zainteresowania prezentacją lokalu prosimy o kontakt telefoniczny.


Zapraszamy.

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu