Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
569 000 PLN
Powierzchnia
93,20 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3

OFERTA ZAREZERWOWANA - Przestronne, komfortowe mieszkanie na Osiedlu Parkowym w Słupsku, składające się z salonu z aneksem kuchennym, czterech niezależnych sypialni, przedpokoju, dużej łazienki oraz oddzielnego W.C. Dwa balkony typu loggia. W cenie lokalu pozostaje stała zabudowa nowej kuchni wraz ze sprzętem AGD oraz szafy wnękowe. Możliwość pozostawienia większości wyposażenia - do ustalenia. Budynek obejmujący lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku, na terenie zamkniętym (wejścia zabezpieczone domofonami, brama wjazdowa na pilot). Możliwość zakupu garażu o powierzchni 17 m2. znajdującego się bezpośrednio pod budynkiem. Niskie koszty eksploatacji, czynsz do wspólnoty mieszkaniowej 700 zł. Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. Bardzo chicha i spokojna okolica, oddalona od ścisłego centrum o około 500 m.

  • Liczba balkonów: 2
  • Typ balkonów: Loggia
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu