Kobylnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
489 000 PLN
Powierzchnia
88 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowane na pierwszym poziomie czterolokalowego domu, zlokalizowane na nowopowstałym osiedlu ( bud. 2016r) w Kobylnicy przy ul. Toskańskiej .
Na pierwszym poziomie znajduje się salon połączony z jadalnią i kuchnią, duży zabudowany taras, dwie sypialnie oraz łazienka z wc. Na drugim poziomie ok. 24m2 ( skosy) -wolna przestrzeń, która w tym wypadku pełni funkcję trzeciej sypialni.
Ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy dwufunkcyjny. Niski czynsz.

Lokal jest idealnym stanie. Większość wyposażenia może pozostać w cenie.

Do mieszkania przynależy mały ogródek, miejsce parkingowe oraz schowek na poddaszu.

Право кооперативної власності на житло. Можлива покупка без дозволу, право кооперативної власності на житло.

MOŻLIWOŚĆ NABYCIA TEGO LOKALU DLA OSÓB SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ BEZ ZGODY MINISTERSTWA !!!

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu