Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
259 000 PLN
Powierzchnia
87,48 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Słoneczne czteropokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Lotha w Słupsku. Lokal rozkładowy z wystawą okien wschód- zachód. Oddzielne wejścia do trzech pokoi z korytarza, do przestronnej widnej kuchni (ze spiżarką) oraz łazienki z W.C. Ogrzewanie i ciepła woda z własnego kotła gazowego, okna PCV. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, przy posesji znajduje się dość duży parking dla mieszkańców, do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 11 m2

Idealna inwestycja pod wynajem dla pracowników !

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu