Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
265 000 PLN
Powierzchnia
83,13 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
11

OKAZJA!!! 3190 zł. / m2.  Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 83,13 m2 na Osiedlu Niepodległości ( ul. Kulczyńskiego ). Mieszkanie składa się z czterech pokoi (z oddzielnymi wejściami) kuchni, łazienki, W.C. oraz przedpokoju. Salon oraz jedna sypialni posiadają niezależne balkony typu loggia.  Na podłogach w pokojach wykładziny, okna PCV, centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze ( jedno na tym samym piętrze, drugie w piwnic) oraz własne miejsce parkingowe na parkingu zamkniętym). W najbliższym czasie planowana jest wymiana wind na nowe. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, budynek posiada monitoring. Wystawa okien lokalu, to wschód (kuchnia i dwie sypialnie) - zachód (salon i sypialnia). Mieszkanie do kapitalnego remontu. 

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu