Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
580 000 PLN
Powierzchnia
75 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku (rok budowy 2008) na Os.Zatorze w Słupsku, składające się z przestronnej kuchni (meble w zabudowie pozostają w cenie), słonecznego salonu z wyjściem na duży balkon, przedpokoju, dwóch oddzielnych sypialni oraz łazienki z W.C. W cenie sprzedaży jest ujęty również garaż (stanowiący oddzielną nieruchomość) położony w przyziemiu budynku. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem. Centralne ogrzewanie i ciepła woda za pomocą bardzo ekonomicznego pieca (kondensacyjny) gazowego - maksymalny koszt zużycia gazu podczas prawdziwych miesięcy zimowych, nie przekracza 300 zł. Okna PCV - trzyszybowe . 

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu