Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
74,64 m2
Liczba pokoi
3

Trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowane na drugim piętrze kamienicy w centrum miasta ( ul. Pobożnego). Lokal składa się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz toalety. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione zostały instalacje ( elektryczna, wodno-kanalizacyjna), okna PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.  Nowe podłogi - panele oraz ściany- gładzie. Łazienka ( natrysk) glazura i terakota. Kuchnia zabudowana. Ogrzewanie elektryczne- nowe, ekonomiczne grzejniki; ciepła woda piec gazowy.
Do lokalu przynależy piwnica. Miejsca parkingowe na terenie posesji budynku tylko dla mieszkańców. Istnieje możliwość zagospodarowania strychu.

Budynek po kapitalnym remoncie, ocieplony, nowa elewacja.

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu