Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
298 000 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w centrum miasta ( ul. Konopnickiej). Lokal po remoncie. Wymienione instalacje elektryczna, wodno-kanalizacyjna. Na podłogach deski sosnowe, terakota. Na ścianach gładzie, glazura. Łazienka z wc- glazura i terkota. Okna PCV. Ogrzewanie i ciepła woda piec gazowy dwufunkcyjny. Teren ogrodzony, zamykane podwórko. Zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD pozostaje w cenie lokalu.
Istnieje możliwość zakupu garażu , do uzgodnienia.

  • Teren ogrodzony: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu