Słupsk, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
280 000 PLN
Powierzchnia
69,48 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

Atrakcyjne czteropokojowe mieszkanie z balkonem typu "loggia",  położone na  czwartym piętrze w budynku na os. Niepodległości w Słupsku o powierzchni 69,48 m2., składające się z trzech niezależnych sypialni, salonu, przestronnej kuchni, łazienki, W.C. i przedpokoju. Do lokalu dodatkowo przynależą dwie piwnice o łącznej powierzchni 10,94 m2. W pokojach na podłogach panele, na ścianach gładź malowana, w kuchni na  podłodze panele, na ścianach glazura i płyta ozdobna, w łazience i  W.C. glazura i terakota, w  przedpokoju na podłodze panele, a na ścianach panele MDF. Okna PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne  wymienione, ciepła woda i centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Opłaty eksploatacyjne wraz z funduszem remontowym ok. 500 zł.(włącznie z gazem. Lokal zadbany i nie wymagający nakładów. W cenie może pozostać wyposażenie widoczne na zdjęciach.  Bardzo dobra lokalizacja, w niewielkiej odległości Netto i Leclerc, Biedronki, Galeria Jantar, banki,  przystanki autobusowe.

  • Liczba balkonów: 1
  • : Loggia
  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Północ, Południe

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu