Słupsk, ul. Krzysztofa Arciszewskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
225 000 PLN
Powierzchnia
64 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Trzypokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie technicznym, z oddzielną widną sporą kuchnią, usytuowane na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym na Osiedlu Akademickim ( ul. Arciszewskiego). Na podłogach panele, terakota. Na ścianach gładź. W kuchni częściowo pas glazury. Łazienka z wc ( z oknem) glazura i terakota, kabina prysznicowa. Okna PCV. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne po wymianie. Ogrzewanie i ciepła woda- piec gazowy dwufunkcyjny.

W cenie pozostaje zabudowa kuchni.

Do lokalu przynależy piwnica oraz ogródek. Miejsce parkingowe na posesji

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu