Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
309 999 PLN
Powierzchnia
60,60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

OKAZJA-Trzypokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie z balkonem typu loggia, oddzielną widną kuchnią, usytuowane na parterze w  czteropiętrowym bloku na Osiedlu Niepodległości. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Łazienka (  natrysk) oraz W.C. - oddzielnie - glazura i terakota. Okna drewniane z wkładem - stan dobry. Układ stron świata - wschód /zachód. Budynek ocieplony, wejście zabezpieczone domofonem. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal "do własnej aranżacji". Więcej zdjęć mieszkania dostępnych bezpośrednio w biurze. Nieruchomość do wydania "od zaraz".

Do lokalu przynależy piwnica

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu