Słupsk, ul. prof. Eugeniusza Romera

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
275 000 PLN
Powierzchnia
60,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
11

Słoneczne, z panoramą na całe miast, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie technicznym z balkonem typu loggia, usytuowane na jedenastym piętrze w atrakcyjnej lokalizacji Os.Niepodległości. Do każdego z pomieszczeń niezależne wejście, na podłogach w przedpokoju, kuchni, łazience oraz WC - terakota, w pokojach panele. W cenie lokalu pozostaje stała zabudowa mieszkania (kuchnia, łazienka, oświetlenie itp.) Możliwość pozostawienia całego wyposażenia.Okna PCV, budynek ocieplony, wejście na klatkę schodową zabezpieczone domofonem. Do lokalu przynależy piwnica Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu