Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
395 000 PLN
Powierzchnia
58 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Trzypokojowy lokal mieszkalny położony na trzecim piętrze (poddasze) kamienicy zlokalizowanej nieopodal centrum miasta w bliskim sąsiedztwie Bulwarów Nad Słupią, składający się z przestronnej widnej kuchni ze spiżarką, trzech sypialni, obszernego przedpokoju oraz łazienki z W.C. Mieszkanie po remoncie w 2021 r., większość wyposażenia widocznego na zdjęciach może pozostać w cenie. Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego piecyka gazowego, okna PCV, wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Do dyspozycji mieszkańców jest zamykane podwórko oraz miejsca parkingowe przed budynkiem. Przez wspólnotę w najbliższym czasie planowana jest renowacja elewacji oraz remont klatki schodowej. 

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu