Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
377 000 PLN
Powierzchnia
57,56 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Люди з-за меж Європейського Союзу можуть купувати без дозволу

Trzypokojowe, rozkładowe (słoneczne) mieszkanie, położone na drugim piętrze w zadbanym bloku na Os. Zatorze w Słupsku, składające się z dwóch sypialni, przestronnego salonu z wyjściem na balkon, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z W.C. (wanna).  Na podłogach, panele i terakota, na ścianach gładź. Okna PCV, instalacja elektryczna po wymianie - miedziana. Lokal w bardzo dobrym stenie technicznym - gotowy do zamieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek obejmujący lokal zlokalizowany jest z dala od ruchliwej ulicy. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Duża dostępność miejsc parkingowych.

"Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu Mieszkalnego" - możliwość nabycia przez osoby spoza Unii Europejskiej bez koniecznej zgody ministerstwa.

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu