Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
427 000 PLN
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Komfortowe, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, w idealnym stanie technicznym usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2016 r. na Os. Hubalczyków (ul. Szafranka). Z salonu wyjście na duży balkon typu loggia ( taras). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Kuchnia w nowoczesnej zabudowie, wraz ze sprzętem AGD, szafa w zabudowie w przedpokoju oraz reszta umeblowania pozostają w cenie lokalu.

Do lokalu przynależy duża piwnica. Istnieje także możliwość korzystania ze wspólnej wózkowni.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne przy budynku.
Czynsz 350 zł/ 2os

  • Typ balkonów: Loggia
  • Komórka: Tak
  • Piwnica: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu