Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
185 000 PLN
Powierzchnia
54,53 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze, dwupiętrowej kamienicy przy ul. Piotra Skargi na Osiedlu Zatorze, składający się z dwóch odzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki z W.C. Lokal do kapitalnego remontu. Ogrzewanie i ciepła woda -gazowe. Do lokalu przynależy piwnica, oraz istnieje możliwość korzystania ze strychu. Wejście do czystej klatki schodowej zabezpieczone domofonem.

  • Piwnica: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu