Słupsk, Krzysztofa Arciszewskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
158 000 PLN
Powierzchnia
53 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Dwupokojowe mieszkanie, jeden pokój z aneksem kuchennym, w dobrym stanie technicznym, usytuowane na parterze wielorodzinnego domu na Osiedlu Akademickim ( ul. Arciszewskiego). Na podłogach w pokojach i przedpokoju położony jest parkiet (do wycyklinowania), na ścianach gładzie. W aneksie kuchennym glazura i terakota. łazienka z W.C.- glazura i terakota. Okna PCV. Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny). Do lokalu przynależy piwnica oraz miejsce do postoju auta, niezagospodarowana działka do korzystania przez wszystkich mieszkańców.

  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 1
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Zachód

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu