Słupsk, ul. Ogrodowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
249 000 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem typu loggia usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2001 roku, w centrum miasta (ul. Ogrodowa). Na poziomie pierwszym: salon ( loggia) z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wc, na poziomie 2 - sypialnia około 15 m2.
Stan techniczny bardzo dobry, do zamieszkania. Na podłogach panele, terakota. Na ścianach gładź. Okna PCV. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu