Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
160 000 PLN
Powierzchnia
52,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze, trzypiętrowej kamienicy na Os. Bałtyckim (ul. Poniatowskiego) w Słupsku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, spiżarki, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal do własnej aranżacji (remontu).

Ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy dwu - funkcyjny. W mieszkaniu pozostawiono również w pełni sprawne piece kaflowe. Do budynku doprowadzono ciepłą wodę z sieci miejskiej, z możliwością podłączenia. Klatka schodowa czysta i zadbana, po remoncie, zabezpieczona domofonem. Do mieszkania przynależy piwnica.

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu