Słupsk, ul. Juliana Niemcewicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
205 000 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, z dużą widną kuchnią, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum miasta ( ul. Niemcewicza). Na podłogach panele, terakota. Na ścianach gładź, pas glazury w kuchni. Okna PCV. Ogrzewanie i ciepła woda piec gazowy dwufunkcyjny. W kuchni i łazience dodatkowo ogrzewanie podłogowe!! W cenie lokalu zostaje całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD ( lodówka, zmywarka, piekarnik) oraz całe umeblowanie.

Klatka schodowa czysta zadbana, dach po remoncie, remont elewacji zaplanowany na przyszły rok. Klatka zabezpieczona domofonem

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu