Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
219 000 PLN
Powierzchnia
50,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Dwupokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie technicznym (w trakcie gruntownego odświeżania, min. nowa podłoga w małym pokoju), usytuowane na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy w centrum miasta. Lokal ładny, zadbany, nie wymagający nakładów. Na podłogach panele, oraz terakota. Na ścianach gładź. Łazienka oraz W.C.- glazura i terkota. Okna PCV. Ogrzewanie i ciepła woda piec gazowy dwufunkcyjny. Nowe grzejniki konwektorowe. Elewacja budynku w trakcie termoizolacji, klatka schodowa po remoncie. Do lokalu przynależy piwnica.

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu