Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
235 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, po kapitalnym remoncie, usytuowane na wysokim parterze kamienicy na osiedlu Słowińskim ( ul. Psie Pole). Na podłogach panele, na ścianach gładzie. Okna PCV nowe trzyszybowe. Wymienione wszystkie instalacje. Łazienka z wc- glazura i terkota ( kabina prysznicowa). Ogrzewanie i ciepła woda piec gazowy dwufunkcyjny. Wymienione drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Bardzo niski czynsz ok. 90 zł z FR

Do sprzedaży jest także drugie, sąsiednie mieszkanie, również na parterze, o identycznym rozkładzie pomieszczeń i tak samo wykończone ( o powierzchni 38 m2 w cenie 235000 zł)

Do lokalu przynależy piwnica
Zaplanowany został przez wspólnotę, remont budynku, klatki schodowej oraz elewacji.

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu