Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
390 000 PLN
Powierzchnia
47,80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Trzypokojowe mieszkanie, salon z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie, o wysokim standardzie, usytuowane na drugim piętrze kamienicy na Os. Nadrzecze blisko centrum ( ul. Chopina).
W lokalu przeprowadzono gruntowny remont. Wykończone wysokiej jakości materiałami. Umeblowane i wyposażone w podstawowe meble i sprzęty AGD. Nowoczesne ogrzewanie hybrydowe marki Grossmann, łączące grzanie konwencjonalne z podczerwienią, bardzo ekonomiczne i ekologiczne. Ciepła woda z przepływowego podgrzewacza wody.
Do lokalu przynależy piwnica.

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu