Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
265 000 PLN
Powierzchnia
46,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem typu loggia, w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowane na czwartym piętrze w bloku zlokalizowanym w Redzikowie miejscowości oddalonej o 4 km od Słupska. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Gaz z butli. Okna PCV. W cenie lokalu pozostaje cała stała zabudowa.
Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana ze Słupskiem. Na miejscu markety, szkoła, Aquapark

Do lokalu przynależy piwnica

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Piwnica: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu