Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
250 000 PLN
Powierzchnia
43 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, z balkonem typu loggia, oddzielną widną kuchnią, dużą łazienką z wc, usytuowane na czwartym piętrze w pobliżu Parku K i W przy ul. Wiejskiej. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z przepływowego podgrzewacza. Okna PCV.
Atrakcyjna lokalizacja, z jednej strony widok na rzekę.

Do lokalu przynależy piwnica

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Право кооперативної власності на житло. Можлива покупка без дозволу, право кооперативної власності на житло.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Piwnica: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu