Słupsk, ul. Gustawa Morcinka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
183 000 PLN
Powierzchnia
43,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na trzecim piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku w centrum Słupska (Morcinka), weście do lokalu z klatki schodowej do korytarza, z którego jest rozejście do przestronnej sypialni, łazienki z W.C. i kuchni, dalej przejście do pokoju dziennego i następnej sypialni. Na podłogach parkiet dębowy w bardzo dobrym stanie, na ścianach gładź, w łazience glazura i terakota. Ogrzewanie i ciepła woda - z sieci miejskiej. Cała instalacja po wymianie kilka lat temu. Do mieszkania przynależy piwnica

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu