Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
235 000 PLN
Powierzchnia
42,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Dwupokojowe mieszkanie, salon z balkonem, drugi pokój z wejściem do widnej kuchni, łazienka z wc, oraz przedpokój, usytuowane na trzecim piętrze w bloku na Osiedlu Zatorze ( ul. Sobieskiego). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Okna PCV. Stan lokalu dobry. Wnęka w przedpokoju daje możliwość zrobienia sporej garderoby. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem

Do lokalu przynależy piwnica

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
Право кооперативної власності на житло. Можлива покупка без дозволу, право кооперативної власності на житло.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu