Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
258 000 PLN
Powierzchnia
35,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Люди з-за меж Європейського Союзу можуть купувати без дозволу 
Dwupokojowe mieszkanie, jeden pokój przechodni, kuchnia środkowa ciemna, w dobrym stanie technicznym, usytuowane na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Nadrzecze ( ul. Rybacka).
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci  miejskiej.
W cenie lokalu pozostaje całe wyposażenie widoczne na zdjęciach

"Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu Mieszkalnego" - możliwość nabycia przez osoby spoza Unii Europejskiej bez koniecznej zgody ministerstwa

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu