Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
258 000 PLN
Powierzchnia
35,07 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Dwupokojowe mieszkanie, z dużą oddzielną widną kuchnią, usytuowane na parterze budynku przy ul. Szczecińskiej. Wszystkie pomieszczenia mają oddzielne wejścia z przedpokoju. Lokal w dobrym stanie technicznym, gotowy do zamieszkania.  Okna PCV. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Łazienka z wc- wanna. Całe wyposażenie widoczne na zdjęciach zostaje w cenie.

Do lokalu przynależy piwnica

Parking ogólnodostępny 

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu