Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
169 000 PLN
Powierzchnia
32,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

MOŻLIWOŚĆ NABYCIA TEGO LOKALU DLA OSÓB SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ BEZ ZGODY MINISTERSTWA !!!

Dwupokojowe, środkowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Zatorze (ul. Bogusława X). Wejście do widnej kuchni z pokoju, drugi pokój z niezależnym wejściem z korytarza. Stan techniczny dobry, nadaje się do zamieszkania. Okna PCV. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do lokalu przynależy piwnica.

MOŻLIWOŚĆ NABYCIA TEGO LOKALU DLA OSÓB SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ BEZ ZGODY MINISTERSTWA !!!

* orientacyjna rata przy minimalnym 10% wkładzie własnym - ok. 650 zł.

  • Piwnica: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu