Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
238 000 PLN
Powierzchnia
25,70 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, oraz łazienką z wc, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Nadrzecze ( ul Rybacka). Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Do lokalu przynależy piwnica

Люди з-за меж Європейського Союзу можуть купувати без дозволу

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu