Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
189 000 PLN
Powierzchnia
24 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Jednopokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i balkonem, usytuowane na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Zatorze ( ul. Banacha). o powierzchni 23,37 m2. Wejście do łazienki z W.C. z przedpokoju. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Okna PCV. Lokal słoneczny, w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do zamieszkania. Wyposażenie widoczne na zdjęciach, może pozostać w cenie.

Do mieszkania przynależy piwnica

Do zamieszkania od zaraz.

Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem.

Budynek ocieplony, wejście do zadbanej klatki schodowej, zabezpieczone domofonem.

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południe

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu