Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
138 000 PLN
Powierzchnia
20,19 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Jednopokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku na Osiedlu Zatorze ( ul. Konarskiego). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Na ścianach gładź, na podłodze w pokoju wykładzina dywanowa, w kuchni/przedpokoju i łazience z W.C. glazura i terakota. Zabudowa aneksu kuchennego pozostaje w cenie, okna PCV. Budynek posiada miejsca parkingowe dostępne wyłącznie dla mieszkańców nieruchomości.

Idealne jako pierwsze mieszkanie lub jako inwestycja pod wynajem.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu