Słupsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
329 000 PLN
Powierzchnia
120 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Przestronny, niezależny, w bardzo dobrym stanie technicznym, lokal mieszkalny, położony na pierwszym piętrze wolnostojącego, dwurodzinnego budynku z lat 90'tych na Osiedlu Akademickim. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki z W.C. , trzech przestronnych sypialni (w tym jedna z balkonem typu loggia) dużej kuchni z jadalnią, salonu z wyjściem na taras (od strony południowej) oraz poddasza (strych ok. 15 m2. dodatkowej powierzchni użytkowej) . Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze w przyziemiu, do wyłącznego użytku klatka schodowa od pierwszego piętra oraz duży garaż. Cała nieruchomość posiada również teren zielony do wspólnego użytku. Wejście do budynku poprzez wspólną klatkę schodową, zabezpieczoną domofonem. Ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy dwufunkcyjny. Lokal w trakcie gruntownego odświeżenia.

  • Liczba balkonów: 2
  • Typ balkonów: Loggia
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Południe, Wschód

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu