Włynkowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 500 000 PLN
Powierzchnia
11 Ha

Nieruchomość inwestycyjna składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 11 ha.,  zlokalizowanych na obrzeżach Słupska, w miejscowości Włynkowo, mających bezpośredni dostęp do drogi krajowej numer 21, przy trasie Słupsk - Ustka.  Na terenie znajduje się poniemiecki dwukondygnacyjny (parter i poddasze )budynek jednorodzinny (do remontu)  o powierzchni około 250 m2. oraz zabudowania gospodarcze, idealnie nadający się pod działalność hotelarską/gastronomiczną lub inną posiadłość.

Działki są uzbrojone w przyłącza wodno - kanalizacyjne, prądu i gazu oraz  objęte są planem zagospodarowania przestrzennego

- 4,8 ha. - to tereny zabudowy mieszkaniowej dopuszczającej lokalizację zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej - nie więcej niż 6 lokali w budynku mieszkalnym oraz zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, minimalna wielkość działki 220m2 na jedno mieszkanie, a w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej minimum 800m2,  szerokość frontów działek dowolna; 

- 3,8 ha. to tereny o funkcji mieszkaniowo - rzemieślniczej dopuszczającą lokalizację funkcji mieszkaniowych w formie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wolnostojącej lub w formie lokali wbudowanych w budynkach o innej funkcji; dopuszcza się lokalizację funkcji usługowych za wyjątkiem usług publicznych; dopuszcza się lokalizację funkcji przemysłowych,   zalecana wielkość działek, to 2500 m2.

- 2,4 ha. - stanowią drogi, tereny zielone, oraz obszary infrastruktury technicznej. 

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu