Ustka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
839 000 PLN
Powierzchnia
230 m2
Liczba pokoi
6

Bardzo atrakcyjna nieruchomość, którą stanowi dom wolnostojący, parterowy z dwupoziomowym poddaszem użytkowym, w całości odbudowany na poniemieckiej konstrukcji, w bardzo dobrym stanie technicznym, posadowiony na działce 7400 m2 ( dwie działki z dostępem do drogi publicznej : 4900 m2 oraz 2500 m2) zlokalizowany w miejscowości Zaleskie oddalonej od Ustki o około 10 km.
Wnętrza bardzo gustownie wykończone, kuchnia zabudowana (wyspa kuchenna, alternatywnie kuchnia kaflowa na paliwo stałe). Okna PCV oraz drewniane nowego typu.
Ogrzewanie : centralne (piec na paliwo stałe), kominkowe z płaszczem wodnym, podłogowe w salonie, kuchni, jadalni i łazience z WC na parterze.
Budynek mieszkalny w bardzo dobrym stanie technicznym, elewacja do estetycznego wykończenia.

Posesja ogrodzona z licznym nasadzeniami, małym stawem oraz budynkiem gospodarczym (stodoła - bardzo zdrowa konstrukcja) z możliwością adaptacji według uznania ( także na cele mieszkaniowe).

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ :
- PARTER (128 m2.) : salon, kuchnia, jadalnia, przedsionek/hall, łazienka z WC, wiatrołap, kotłownia.

- PODDASZE 1 (84 m2) : 3 sypialnie ( jedna z nich z garderobą) , przedpokój, łazienka z WC (do wykończenia)

- PODDASZE 2 : otwarta przestrzeń około 20 m2

Położona w pasie nadmorskim miejscowość Zaleskie, jest świetnie skomunikowana z pobliska Ustką (prywatny przewoźnik, PKS , nowa droga rowerowa) oraz posiada bardzo dobrą infrastrukturę, t.j. przychodnię NFZ, szkołę, pizzerię, kościół i sklepy. Od wsi, aż do samej Ustki wybudowano nową drogę oraz obwodnicę, położono światłowód oraz w najbliższym czasie będzie kładziona sieć gazowa.

ODLEGŁOŚCI :
- Ustka (centrum) - 10 km.
- j.Marszewo - 7 km.
- j.Wicko - 9 km.
- Jarosławiec - 19 km.
- j.Kopań - 25 km.
- Darłowo - 27 km.

Lokalizacja oferowanej nieruchomości idealnie nadaje się do prowadzenia małego pensjonatu/agroturystyki, podziału działek na mniejsze i ich sprzedaży lub może stanowić bardzo atrakcyjną wiejską rezydencję.

  • Materiał: Cegła
  • Typ okien: Drewniane (nowy typ), PCV, PCV
  • Poddasze użytkowe: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu