Słupsk, ul. Jesionowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
430 000 PLN
Powierzchnia
180 m2
Liczba pokoi
5

Dom w zabudowie szeregowej usytuowany w bardzo spokojnej części Osiedla Akademickiego w Słupsku (ul. Jesionowa). Nieruchomość posiada powierzchnię około 180 m kw., posadowiona została na prostokątnej działce o wielkości 199 m kw.
Dom wybudowany w latach 90-tych XX w., podpiwniczony, dwupiętrowy, wymaga odświeżenia. Do drzwi wejściowych prowadzi kilkanaście schodów wyłożonych klinkierem. Estetyczna elewacja. Dach dwuspadowy, kryty blachodachówką.
Na powierzchnię parteru składa się wiatrołap, hall (stąd dwa wyjścia: na podwórko i na ogród),salon z aneksem kuchennym (stąd również wyjście na ogród) i pomieszczenie WC.
Na I i II piętrze mamy po dwie sypialnie, łazienki z WC i komunikację.
Dom ogrzewany piecem gazowym (dwufunkcyjnym) i kominkiem.
Działka za domem z wysianą trawą, ogrodzona, z miejscem na składowanie drewna kominkowego.

  • Typ okien: PCV, PCV
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Siła: Tak
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • : Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu