Bolesławice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
109 m2
Liczba pokoi
4

Dom w zabudowie szeregowej, skrajnej z 2013 r. z garażem, zlokalizowany w Bolesławicach pod (2 km.) Słupskiem o powierzchni 109 m2. (plus garaż), położony na działce o powierzchni 375 m2. Ogrzewanie gazowe z alternatywnym kominkowym ("koza").

Rozkład pomieszczeń :
- PARTER - kuchnia, salon, łazienka z W.C., hall z wejściem do garażu.
- PODDASZE - 3 sypialnie, łazienka z W.C., garderoba

Nieruchomość gotowa do zamieszkania z pięknie zagospodarowanym ogrodem ( nowa drewutnia) i dwoma tarasami.

Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z miastem, a w bliskim sąsiedztwie znajduje się market i żłobek.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

AR-HAND Biuro Nieruchomości / Centrum Kredytowe

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu