Facebook
GOOGLE +

Dwupokojowe po remoncie- Zatorze

nr oferty
1636
dodaj do schowka
Dwupokojowe po remoncie- Zatorze
Dwupokojowe po remoncie- ZatorzeDwupokojowe po remoncie- ZatorzeDwupokojowe po remoncie- ZatorzeDwupokojowe po remoncie- ZatorzeDwupokojowe po remoncie- Zatorze
Dwupokojowe po remoncie- ZatorzeDwupokojowe po remoncie- ZatorzeDwupokojowe po remoncie- ZatorzeDwupokojowe po remoncie- Zatorze

kontakt z agentem

AR-HAND Nieruchomości
ul. Filmowa 2
76-200 Słupsk
tel.: 506 859 329
kom.: 504 337 531
kom.: 514 503 760
fax: 59 840 03 44
email:

137 000 zł

Kup na kredyt
  • piętro: 8
  • liczba pięter: 12
  • powierzchnia: 35,8m²
  • liczba pokoi: 2
ZAREZERWOWANE

Mieszkanie 2 pokojowe, pokoje przejściowe, jednostronne, z oddzielną widną kuchnią, z ogrzewaniem z sieci miejskiej, w bardzo dobrym stanie technicznym, położone na ósmym piętrze wieżowca bloku z windą zlokalizowanego na Osiedlu Zatorze ( ul. 3-go Maja)


Mieszkanie 2 pokojowe, pokoje przejściowe, jednostronne, z oddzielną widną kuchnią, z ogrzewaniem z sieci miejskiej, w bardzo dobrym stanie technicznym, położone na ósmym piętrze dwunastopiętrowego bloku z windą zlokalizowanego na Osiedlu Zatorze ( ul. 3-go Maja)
Wszystkie okna PCV. Na podłogach w pokojach - panele, w przedpokoju - terakota. Ściany - gładź. W kuchni, łazience (wanna) i wc - glazura i terakota nowego typu. Wymienione drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Ciepła woda z elektrycznego przepływowego podgrzewacza.
W cenie może pozostać zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD oraz umeblowanie pokoi.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Budynek ocieplony, zadbana klatka schodowa, nowoczesne windy, monitoring, domofon.

DO SZYBKIEGO ZAMIESZKANIA!