DOM
na
SPRZEDAŻ
839 000 PLN
3 647,83 PLN/m2
USTKA
Opis
Bardzo atrakcyjna nieruchomość, którą stanowi dom wolnostojący, parterowy z dwupoziomowym poddaszem użytkowym, w całości odbudowany na poniemieckiej konstrukcji, w bardzo dobrym stanie technicznym, posadowiony na działce 7400 m2 ( dwie działki z dostępem do drogi publicznej : 4900 m2 oraz 2500 m2) zlokalizowany w miejscowości Zaleskie oddalonej od Ustki o około 10 km.
Wnętrza bardzo gustownie wykończone, kuchnia zabudowana (wyspa kuchenna, alternatywnie kuchnia kaflowa na paliwo stałe). Okna PCV oraz drewniane nowego typu.
Ogrzewanie : centralne (piec na paliwo stałe), kominkowe z płaszczem wodnym, podłogowe w salonie, kuchni, jadalni i łazience z WC na parterze.
Budynek mieszkalny w bardzo dobrym stanie technicznym, elewacja do estetycznego wykończenia.

Posesja ogrodzona z licznym nasadzeniami, małym stawem oraz budynkiem gospodarczym (stodoła - bardzo zdrowa konstrukcja) z możliwością adaptacji według uznania ( także na cele mieszkaniowe).

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ :
- PARTER (128 m2.) : salon, kuchnia, jadalnia, przedsionek/hall, łazienka z WC, wiatrołap, kotłownia.

- PODDASZE 1 (84 m2) : 3 sypialnie ( jedna z nich z garderobą) , przedpokój, łazienka z WC (do wykończenia)

- PODDASZE 2 : otwarta przestrzeń około 20 m2

Położona w pasie nadmorskim miejscowość Zaleskie, jest świetnie skomunikowana z pobliska Ustką (prywatny przewoźnik, PKS , nowa droga rowerowa) oraz posiada bardzo dobrą infrastrukturę, t.j. przychodnię NFZ, szkołę, pizzerię, kościół i sklepy. Od wsi, aż do samej Ustki wybudowano nową drogę oraz obwodnicę, położono światłowód oraz w najbliższym czasie będzie kładziona sieć gazowa.

ODLEGŁOŚCI :
- Ustka (centrum) - 10 km.
- j.Marszewo - 7 km.
- j.Wicko - 9 km.
- Jarosławiec - 19 km.
- j.Kopań - 25 km.
- Darłowo - 27 km.

Lokalizacja oferowanej nieruchomości idealnie nadaje się do prowadzenia małego pensjonatu/agroturystyki, podziału działek na mniejsze i ich sprzedaży lub może stanowić bardzo atrakcyjną wiejską rezydencję.
Szczegóły oferty

Cena839 000 PLN

Cena za m23 647,83 PLN

Powierzchnia230 m2

Powierzchnia użytkowa230 m2

Powierzchnia działki7 400 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi6

Liczba pięter1